Aktuality

Nový Cykloprůvodce Labská stezka 2018 už je tu!!!

I na rok 2018 jsme pro Vás ve spolupráci s partnery připravili mezinárodního průvodce pro českou i německou část Labské stezky. Vychází v nákladu 260.000 ks (33.000 ks v české jazykové mutaci) a v osvědčeném formátu poskytuje informace o hlavních atrakcích podél celé stezky, lodním spojení, přívozech, informačních centrech a certifikovaných službách a možnostech ubytování pro cyklisty. Průvodce má 104 stran a je stejně jako v předchozích letech k dispozici zdarma. Letošní novinkou je jeho zařazení do ediční řady agentury CzechTourism a česká část stezky na titulní fotce.

Průvodce přináší souhrnné informace pro zájemce o putování po Labské stezce včetně přehledu možností ubytování s certifikací Cyklisté vítáni či německého cykloklubu ADFC. Obsahuje i oientační mapy jednotivých úseků stezky, které poskytnou informace o poloze v rámci stezky i o hlavních atrakcích na daném úseku Labské stezky. Získáte tak vše potřebné pro putování po téměř 1.300 km stezky od Severního moře až k prameni Labe.

Průvodce je již nyní k dispozici v elektronické podobě. Zároveň společně s partnery spouštíme jeho distribuci, aby již před zahájením cyklosezony 2018 byl k dispozici nejen na všech relevantních tuzemských a zahraničních veletrzích s cyklistickou tématikou, ale i ve všech informačních centrech podél Labské stezky a u certifikovaných služeb Cyklisté vítáni na stezce.

Fotogalerie