Aktuality

Jarní odemykání Labské stezky v Ústeckém kraji

26.4.2017

Neděle 14. května nabídne slavnostní "jarní odemykání" Labské stezky. Akce se uskuteční od 10 do cca 16 hodin v areálu Cyklokempu Loděnice v Ústí nad Labem - Brné.

12. května začíná letošní ročník festivalu Pražské jaro

25.4.2017

Nejznámější hudební festival v Česku - Pražské jaro - se koná po 72. v Praze od 12. května do 2. června 2017. Zarezervujte si včas vstupenky na tento velkolepý svátek vážné hudby!

Konference s tématem dalšího rozvoje Labské stezky proběhla za účasti českých partnerů v Dessau

24.4.2017

Jak dále zlepšit nabídku služeb a infrastruktury na nejpopulárnější německé cyklostezce a jak plně využít nezadržitelný vývoj v digitalizaci a online marketingu - to byly hlavní tematické okruhy konference, pořádané koordinačním místem Labské stezky-střed v metropoli stylu Bauhaus, Dessau. Přímo na Labské stezce se tak setkala téměř stovka odborníků na cestovní ruch z Německa a Česka. 

Výsledky průzkumu Cykloturistika v ČR a analýzy Labské stezky

7.4.2017

Ve spolupráci agentury CzechTourism a Nadace Partnerství s agenturou Ipsos byl na konci roku 2016 uskutečněn výzkum Cykloturistika v ČR, který zacílil nejenom na sociodemografický profil českých cyklistů, ale i na definování jejich potřeb. Jeho výsledky publikujeme společně s výsledky analýzy využívání Labské stezky v roce 2016.

V Pardubicích roste nová cyklověž BIKE TOWER

4.4.2017

U pardubického vlakového nádraží vyrůstá v rámci komplexní revitalizace přednádraží parkovací cyklověž BIKETOWER, která bude jedním z nejvýraznějších prvků opravovaného prostoru. Cyklověž by mohla cyklistům sloužit od poloviny června tohoto roku, kdy je předpokládaný termín dokončení celé stavby.

Lodní linka na Labské stezce v destinaci České středohoří

30.3.2017

Od začátku dubna je na Labské stezce v Ústeckém kraji možné využít lodní dopravy mezi Litoměřicemi a Ústím nad Labem. Turistická lodní linka jezdí od 1. dubna do 29. října. Loď bude vozit turisty i cyklisty po celou tuto dobu během víkendů a o svátcích. Od 1. června do 1. září popluje navíc každý pátek, od 10. července do 31. srpna navíc i každou středu a čtvrtek. Novinkou pro letošní sezónu je zrychlená sobotní plavba z Ústí nad Labem, přes Litoměřice a dále do Roudnice nad Labem a odpoledne zpět do Ústí nad Labem.

Zobrazeny výsledky 1-6 (z 177)
 |<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >|