Aktuality

Uzavírka Labské stezky v Nymburce

18.4.2018

V měsících březnu až červnu tohoto roku budou na pravém břehu Labe probíhat stavební práce související s rekonstrukcí cyklostezky (v úseku od sportovního areálu Veslák až na konec katastrálního území města Nymburk v blízkosti prvního mostku) a Labská stezka bude v tomto úseku uzavřena.

Zahájení cyklistické sezóny a provozu Cyklobusu v Ústí nad Labem

16.4.2018

O víkendu 28. – 29. dubna bude Ústí nad Labem nabité akcemi pro cyklisty a turisty. Cyklosezónu zahájí v sobotu tradiční jarní výlet v podobě jízdy Českým středohořím a v neděli můžete vyrazit do cyklokempu Loděnice v Brné na Zahájení sezóny na Labské stezce. Ve stejný termín zahajuje svůj letošní provoz také ústecký Cyklobus, který bude až do 30. 9. 2018 zdarma vozit cyklisty z Labské stezky až na Severní Terasu. Cyklobus pojede o sobotách, nedělích a o svátcích.

Do práce na kole - Do Brna míří cyklosuperhrdinové

13.4.2018

​Už posedmé připravuje Nadace Partnerství měsíc plný jízdy na kole, soutěží a akcí na triko. V Brně uvede letošní ročník kampaně „Do práce na kole” tradiční Velká jarní cyklojízda, letos s přízviskem „superhrdinská”. 

Vyzkoušejte cestovatelskou soutěž Cyklopecky Pardubického kraje

9.4.2018

Jedná se o oblíbenou letní cyklistickou cestovatelskou soutěž, při které poznáte krásy Východních Čech a navíc můžete vyhrát atraktivní ceny.

Nové vycházkové okruhy ve Vrchlabí

6.4.2018

Pět nových brožur návštěvníky zve k objevování krás města Vrchlabí a jeho historie a také k polským partnerům do zajímavých lokalit města Kowary. Titulní stránku zdobí originální kresba trutnovského malíře Miloše Trýzny.

Festival Mladí ladí jazz 2018, Praha

3.4.2018

Mezinárodní festival Mladí ladí jazz vstupuje do svého devátého ročníku. Duben plný jazzu odstartují elektroničtí Submotion Orchestra, kteří se do Prahy vracejí po pěti letech a představí své nové album Kites. Hlavní hvězdou festivalu je americký pianista, varhanní mág, zpěvák a skladatel Cory Henry.

Zobrazeny výsledky 1-6 (z 295)
 |<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >|